fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Був жорстоким і дружив з молодшими: стали відомі подробиці про вбивцю Мирослави Третяк

Підозрюваний у вбивстві 6-річної Мирослави Третяк був останнім, хто її бачив. 13-річний Богдан, за словами місцевих жителів, був незвичайним підлітком. 

Інцидент стався в селищі Старий Салтів Харківської області ввечері 28 липня. Мати дівчинки повідомила поліції, що її донька близько шостої вечора пішла гуляти з Богданом і додому не повернулася.

“Я її буквально бачив ось о п’ятій вечора, вона на велосипеді тут каталася. Пішли разом вони гуляти, а потім вже кинулися, а немає дівчинки. А потім вже година, два, три немає, почали шукати,” – розповів житель Старого Салтова Володимир. 

За словами сусіда Олексія Денисова, підліток відвів дівчинку в закрите приміщення, де все обгороджено.

“Він туди лазив за яблуками. Він поліз за яблуками разом з нею, а вона залишилася, бо залізти не могла. А коли він вийшов – її вже не було,” – розповів Олексій. 

Після довгих пошуків дівчинку знайшли мертвою у тій самій покинутій будівлі поблизу саду з яблуками. Богдан, який якраз був з Мирославою, відразу став підозрюваним.

Місцеві про нього відгукуються недобрим словом. Кажуть, що хлопець агресивний. 

“Взагалі він жорстокий хлопець. Він часто кривдив дітей тут, і моїх дітей. У калюжі кидав, і в сусідських дітей камінням кидав. Почуття міри у нього відсутнє в плані ігор,” – розповів сусід Олексій. 

Як з’ясувалося, Богдан живе в неповній сім’ї – разом з сестрою і мамою. Місцеві жителі кажуть, що мама часом прикладалася до чарки. Однолітки Богдана не сприймали, тому хлопець гуляв переважно з молодшими дітьми.

І з самого дитинства Богдан виявляв якусь безпричинну жорстокість.

“Писали, що він там цуценят сусідських вбив. Ну такий, жорстокий хлопець,” – розповів знайомий Богдана Михайло. 

Тортури хлопчик зняв на телефон і виклав в інтернет. Тільки ось реакції правоохоронців не було.

Ще три роки тому небайдужі жителі селища Старий Салтів звертали увагу на агресивну поведінку молодого підозрюваного, який знущався публічно над беззахисними тваринами та хизувався цим в соцмережах. Ніякої реакції на такі публічні виклики не було, – повідомив глава прокуратури Харківської області Олександр Фільчаков. 

Тепер, навіть якщо доведуть причетність Богдана до звірячого вбивства, він може уникнути покарання. Адже йому тільки 13 років, а кримінальна відповідальність настає з 14 років.

Якщо ж його відправлять до дитячого спецзакладу, то всього лише років на три. Тим часом будинок, де живе підозрюваний з сім’єю – під охороною правоохоронців. У поліції побоюються, що обурені люди, не дочекавшись завершення слідства, влаштують самосуд.

Поділитися цією публікацією