fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Бразилія — Сербія: заявка на чемпіонство

Бразилія — головний фаворит Чемпіонату світу. Найфутбольніша країна світу п’ять разів одержувала перемогу на мундіалі, і цього року букмекери саме її називають можливою володаркою шостого Кубку світу.
Салесао мають найсильніший підбір виконавців. Збірна настільки сильна, що тренеру Тіте просто не вистачило місця в заявці для нападника Ліверпуля Роберто Фірміно, який перебуває у своїй найкращій формі. За те вистачило для Рішарлісона, який у АПЛ за Тоттенгем не забив нічого. Але цей виклик став ключовим для матчу проти Сербії.
Щодо сербської команди не можна сказати що вона слабка. Зовсім ні. Серби грають в топових чемпіонатах, мають організовану команду і грають абсолютно заслужено в найпрестижнішій футбольній першості.
Перший тайм матчу — це якраз історія про те, як Сербія захищалася. Але це не був “автобус” у штрафній, перші 20 хвилин темп матчу був настільки високим, що навіть досвіченому глядачеві було важко зрозуміти малюнок гри.
На лівому фланзі Бразилії одночасно грали і Неймар, і Вінісіус Жуніор. Але це мало чим допомогло бразильцям, бо в першому таймі збірна Сербії досить організовано захищалася. У Бразилії за 45 хвилин було лише два моменти.
Другий тайм — вже зовсім інша історія. Було відчуття, що дивишься бокс, де боксери активно почали, але після шостого раунду один зі спортсменів просто втомився. Сербія не втомилася, просто Бразилія увімкнулася. З перших хвилин Рафінья міг забивати, але врятував голкіпер. Пізніше Алекс Сандро влучив в штангу.
Ну а далі Вінісіус подав зліва, і Рішарлісон після відскоку запалив 1:0. Для 25-річного футболіста цей чемпіонат став першим в кар’єрі. Вже за кілька хвилин Рішарлісон заб’є через себе після подачі Неймара. І це однозначно поки що найкрасивіший гол 1 раунду.
Бразилія зробила потужну заявку на чемпіонство. Наступний її матч проти Швейцарії, яка перемогла Камерун. Серби ж зіграють з африканцями.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

The post Бразилія — Сербія: заявка на чемпіонство appeared first on Прямий.