fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Болгарія зупинила видачу віз для певних категорій росіян

Консульська служба Болгарії на невизначений термін зупинила прийом документів від росіян на туристичні візи та візи для власників нерухомості.
Про це повідомили в Асоціації туроператорів Росії.
За інформацією туроператорів, консульство Болгарії в Москві сповістило їх про тимчасове призупинення прийому документів на туристичні візи і візи для власників нерухомості у “надзвичайній ситуації, що склалася”.
Причина – оголошення в п’ятницю, 5 серпня, персонами нон грата 14 співробітників диппредставництва та консульських установ Болгарії в Росії.
Візові центри Болгарії в Москві, Єкатеринбурзі та Санкт-Петербурзі (включно з регіональними візовими центрами) з “технічних причин” не приймають заяви з оплатою консульського збору з 25 березня. Документи могли подати лише ті заявники, які звільнені від сплати консульського збору.
В інших випадках, у тому числі з метою отримання віз під туристичні поїздки до Болгарії, росіяни з кінця березня зверталися до генеральних консульств Болгарії у зазначених трьох містах.
Раніше посольство Латвії в Російській Федерації тимчасово зупинило видачу всіх віз для російських громадян. Винятком є лише поїздка на похорон родича.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

The post Болгарія зупинила видачу віз для певних категорій росіян appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією