Сьогодні, 15 липня, в районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі в результаті обстрілу бойовиків поранено двох українських військовослужбовців.
Російсько-окупаційні війська здійснили прицільний обстріл позицій українських захисників у районі відповідальності ОТУ “Північ”. Ворог відкривав вогонь із автоматичних гранатометів та великокаліберних кулеметів.
Внаслідок обстрілу двоє військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил отримали осколкові поранення.

Схожі новини
Трамп допустив повернення санкцій проти російської нафти
ЄС розпочав поетапну відмову від російського газу: що зміниться
Виробництво Patriot у Європі під питанням: США ще не дали дозвіл