Фото - tva.ua
Російські війська на Донбасі за добу 17 грудня 4 рази порушили режим “тиші”, відкривши вогонь із гранатометів різних систем і стрілецької зброї у бік трьох населених пунктів, повідомили у штабі ООС.
Відтак, окупанти обстріляли Травневе із автоматичних станкових гранатометів, біля Новотрошківського застосували гранатомети різних систем і стрілецьку зброю, а у напрямку Новолуганського окупанти двічі відкрили вогонь із автоматичних станкових гранатометів та стрілецької зброї. Українські захисники відкривали вогонь у відповідь та змусили противника припинити обстріли.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога