Фото - tv4.te.ua
Як повідомляє “Час Ч”, станом на 22 грудня 5,5 млн українців відкрили спеціальні віртуальні рахунки в банках для участі у програмі “єПідтримка”, яка передбачає виплату 1 тис. грн за повний курс вакцинації проти COVID-19.
Про це під час брифінгу повідомила міністерка економіки Юлія Свириденко.
Вона також зазначила, що наразі заявки на отримання виплат сформували 4,5 млн громадян, а понад 2,3 млн українців вже отримали “ковідну” тисячу.
Свириденко додала, що на сьогодні ті, хто скористався послугою “єПідтримки” вже витратили понад 200 млн грн. Найбільше коштів витратили на книжки, кінотеатри та залізничні квитки.
“У бюджеті передбачено 8 млрд грн на зазначені цілі. У нас є можливість задовольнити потреби українців повністю в цьому році, і наступного року планується модифікація та розширення програми під потреби бізнесу. Ми будемо додатково виділяти кошти на ці цілі”
підкреслила урядовиця
Джерело: chasche.com

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога