Білоруські військові у вівторок здійснювали постріли із сигнальної зброї на кордоні з Польщею, одна з ракет впала біля поста польських прикордонників.
“Сьогодні вночі, близько 02:40 (за київським часом), на ділянці кордону, що охороняється прикордонною заставою у Біловежі, білоруські солдати стріляли із сигнальної зброї, ракета впала на польську сторону. У цьому місці є постійний пост польських служб”,- йдеться в повідомленні Прикордонної служби Польщі.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога