fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Байден пояснив, чому Путін небезпечний

Democratic U.S. presidential candidate and former Vice President Joe Biden pumps his fist in reaction to a comment about politicians stepping up for racial justice from the mother of Eric Garner, who died in New York police custody, as Biden appears by video feed from Delaware to engage with voters on the first day of the virtual 2020 Democratic National Convention hosted at the originally planned site of the convention in Milwaukee, Wisconsin, U.S. August 17, 2020. 2020 Democratic National Convention/POOL via REUTERS

Президент США Джо Байден заявив про те, що Володимир Путін очолює країну, у якій є тільки нафту і ядерну зброю.

Про це повідомляє Хвиля.

За даними Білого дому, американський лідер вважає, що президент Росії небезпечний через цю важку ситуацію.

“Коли я зустрічався з Путіним, у нього була справжня проблема – він очолював економіку, у якій є ядерна зброя, нафтові свердловини і нічого більше. Нічого більше. Їх економіка – це що? Восьма найбільша в світі?” – сказав Байден.

За його словами, Путін знає, що знаходиться у важкій ситуації. “На мій погляд, це робить його ще більш небезпечним”, – вважає президент США.

Байден також сказав Розвідтовариство, що Путін знає: американські розвідники краще російських. “Він навіть може перебільшувати ваші можливості, це добре”, – додав американський лідер.

При цьому він зазначив, що за даними розвідки, Росія вже починає втручатися у вибори в Конгрес США, які заплановані на 2022 рік, зокрема поширює дезінформацію.

Байден вважає такі дії “порушенням суверенітету США”.

Поділитися цією публікацією