Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Атаки рф: частина регіонів України без електрики

Внаслідок російських обстрілів станом на ранок 26 червня є знеструмлені споживачі у п’яти областях.<br /><br /><img src=”https://businessua.com/uploads/images/2026/dl_c56d977f.jpg” border=”0″ width=”750″ height=”505″ alt=”dl_c56d977f.jpg (40.77 Kb)” /> Про це повідомляє НЕК “Укренерго” у Телеграмі.<br /><br />”Внаслідок російських дронових і ракетних атак – на ранок є нові знеструмлення у Полтавській, Харківській, Херсонській, Запорізькій і Дніпропетровській областях. Там, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи”, – йдеться у повідомленні.<br /><br />Крім того, через негоду залишаються знеструмленими два населені пункти на Полтавщині. Ремонтні бригади обленерго уже займаються відновленням пошкоджених електромереж.<br /><br />Споживання електроенергії станом на 9:30 п’ятниці відповідає рівню попереднього дня.<br /><br />Укренерго радить перенести активне енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи промислових сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00; а у період із 18:00 до 22:00 ощадливо споживати електрику і не вмикати кілька потужних електроприладів одночасно.

Поділитися цією публікацією