fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Аргентина вперше виграла на Мундіалі, розгромивши Мексику

У заключному поєдинку сьомого ігрового дня збірна Аргентини здобула першу перемогу на Чемпіонаті світу з футболу, обігравши команду Мексики з рахунком 2:0.
Про це повідомляє Укрінформ.
На 64-й хвилині Ліонель Мессі скористався передачею Анхеля Ді Марії і точно пробив з-за меж штрафного майданчика у правий кут воріт. Перевагу південноамериканців подвоїв Енцо Фернандес, якому асистував Мессі на 87-й хвилині.
Як повідомляв Укрінформ, в іншому поєдинку квартету С Польща завдала поразки Саудівській Аравії (2:0).
Турнірне становище: Польща – 4 очки, Аргентина – 3, Саудівська Аравія – 3, Мексика – 1.
У третьому колі цієї групи 30 листопада зіграють: Польща – Аргентина, Саудівська Аравія – Мексика.
Нагадаємо, збірна Франції здобула перемогу над командою Данії – 2:1 й достроково вийшла до 1/8 Чемпіонату світу з футболу, який цього року відбувається у Катарі.
Як повідомлялось, збірна Польщі обіграла Саудівську Аравію 2:0.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Аргентина вперше виграла на Мундіалі, розгромивши Мексику appeared first on Прямий.