fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Аргентина – Мексика: Марадона вже не найкращий

Свій перший матч чемпіонату світу Аргентина сенсаційно програла Саудівській Аравії . Програла, домінувавши весь поєдинок і забивши першою. Тоді здавалося, що в стартовій 45-хвилинці аргентинці були занадто самовпевненими. Саудити ж вистояли, а на початку другого тайму забили два м’ячі і не без дива та травм зберегли ворота на замку.
Тому від латиноамериканського протистояння багато чого очікували, адже Мексика це збірна, яка може дати бій. В попередньому матчі мексиканці точно грали краще за Польщу, проте все завершилось без забитих голів.

Бразилія — Сербія: заявка на чемпіонство

З перших хвилин зустрічі обидві збірні демонстрували, що ноги в матчі будуть відриватися. І це була не ненависть, ні. Це класична гра південноамериканських дуетів. Уявіть лише, що на полі грали дві команди, які постійно зустрічають на Копа Америка, говорять однією мовою, але обидві мають перемагати.
Перший тайм пройшов майже без ударів. Мексика організовано захищалася, а в Аргентини позиційні атаки не виходили. За 45-хвилин ми побачили лише один притомний удар, і то зі штрафного: Вега бив по воротах Альбіселесте, але воротар витягнув шкіряного з дев’ятки.
В другому таймі Мексика сіла в низький захисний блок і аргентинці почали активніше рухати м’яч. Але складалося враження, що у них немає чіткого плану на гру. Аргентинці покладалися на індивідуальну майстерність, а не на тактичні напрацювання. Коли в твоїй команді грає кращий гравець світу Ліонель Мессі, то варто просто діставити йому м’яч і не перекрити удар — і на 64-ій потужним пострілом з-за меж штрафної від відкриє рахунок у матчі.

Франція – Данія: прокляття офіційно зняте

Це був шостий матч Мессі за збірну на Чемпіонатах світу. За цим показником він наздогнав іншого зіркового аргентинця — Дієго Марадону. Аби вийти на рівень «легенда» — Мессі залишилось перемогти на Мундіалі. Але до цього ще варто пройти довгий шлях.
На 87-ій хвилині Мессі віддав пас на Енцо Фернандеса, який майстерно забив у дальній кут воріт Очоа. Аргентина перемагає 2:0, і наступний матч зіграє проти Польщі. Хто саме вийде з групи С — дізнаємось після останнього матчу. Інтрига!
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Аргентина – Мексика: Марадона вже не найкращий appeared first on Прямий.