Українська каратистка Анжеліка Терлюга здобула срібну медаль Олімпійських ігор у Токіо у ваговій категорії до 55 кг.
У фіналі змагань вона поступилась болгарській спортсменці Івет Горановій.
Це перша медаль України у цьому виді спорту на Олімпійських іграх і третя срібна медаль українців у Токіо.
Раніше, у напруженому півфіналі, українка перемогла тайваньську спортсменку Вень Цзу Юнь.

Схожі новини
Конфлікт навколо НУФВСУ: колектив вимагає пояснень щодо призначення нового виконувача обов’язків ректора
Які ціни на АЗС України сьогодні
67% українців хочуть нового президента після війни: результати опитування КМІС