fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

“Аль-Каїда” закликала мусульман бойкотувати “розпусний” чемпіонат світу з футболу в Катарі

GAZ03 KHAN YOUNIS (-), 11/03/2014. Varios militantes de la yihad islámica alzan las armas durante un funeral de tres de sus miebros en la ciudad Khan Younis, en el sur de la franja de Gaza, hoy, martes 11 de marzo del 2014. Tres militantes de este grupo armado fueron asesinados durante un ataque aéreo israelí en dicha ciudad como represearia al ataque de los combatientes con morteros, según confirmó el ejército israelí. EFE/Mohammed Saber

Міжнародна терористична джихадистська організація “Аль-Каїда” виступила із заявою, в якій розкритикувала Катар за проведення Чемпіонату світу з футболу та закликала мусульман ігнорувати цей турнір.
Про це повідомляє польське видання Głos Wielkopolski.
Зазначається, що “Аль-Каїда”, однак, утримується від загроз нападу чи сприяння удару у зв’язку з подією, яка є “центром уваги всього грішного світу”.

Чемпіонат світу з футболу у Катарі: проблеми та недоліки турніру

Регіональне відділення “Аль-Каїди” у Ємені звинуватило Катар у “залученні на Аравійський півострів аморальних та розпусних людей, гомосексуалістів, сіячів корупції та атеїзму”.
У заяві терористичної організації також зазначено, що Чемпіонат світу з футболу 2022 року мав на меті відвернути увагу від “окупації та гноблення мусульманських країн”.
Крім того, Аль-Каїда закликала мусульман бойкотувати Чемпіонат світу з футболу у Катарі.
Варто зазначити, що Катар – це держава-емірат з жорсткими законами. Наприклад там, криміналізовані одностатеві стосунки, свинина заборонена на законодавчому рівні. Окрім того, Катар домовився з FIFA, щоб на стадіонах не продавали пиво навіть попри на те, що в організації є чинний контракт з виробником цього напою Budweiser.
Як повідомлялося, гравці збірної Англії стануть на коліно перед своїм першим матчем на чемпіонаті світу-2022 проти Ірану. Таким чином Англія зробить символічний жест проти расизму та нерівності.

Поділитися цією публікацією