Під час розслідування кримінальної справи проти Дмитра Торнера, його минула дружина Тетяна Грозна організувала висунення безпідставних звинувачень і, користуючись зв’язками своєї родини, чинила тиск на правоохоронців і суди.
“Зацікавлені особи чомусь активно мовчали про ще один епізод, який з’явився у провадженні стосовно мого клієнта у серпні 2019 року і був успішно закритий з усім провадженням у серпні 2020 року. Зараз для вас буде несподіванкою, але за цим епізодом Дмитра Торнера підозрювали у тому, що він взяв у людини 1,35 млн доларів і не повернув”, – розповів адвокат.
За його словами, тоді колишній футболіст Сергій Нагорняк, з яким Дмитро Торнер був знайомий ще в 2000-х, поскаржився правоохоронцям, що останній, начебто десь між 2007 і 2010 роками дав Дмитру Торнеру 1,35 млн доларів, щоб вкласти в якусь “справу”.
“Паперових чи якихось інших документів, які можуть це підтвердити у Нагорняка не було, а єдине підтвердження, яке він міг навести, – це слова власної дружини, яка є зацікавленою особою, а до того ж – подругою (колишньої дружини Дмитра Торнера, – ред.) Тетяни Грозної”, – розповів адвокат.
Тетяна Грозна дуже довго трудилася у центральному відділку МВС, зокрема, була помічницею екс-заступника міністра внутрішніх справ Віктора Ратушняка, підозрюваного у причетності до розстрілів на Майдані в 2014 році. Її батько – генерал СБУ Євген Сергієнко, колишній очільник відділу “К”. А банкір Денис Кірєєв, якого пов’язують з оточенням голови СБУ Івана Баканова, – її брат.
“Так от, в мене особисто є вагомі підстави вважати, що за зверненням Нагорняка у правоохоронні органи стоїть саме Тетяна Грозна. І це не просто припущення. В адвокатському досьє є документальні підтвердження – запис розмови, де на питання, навіщо він це робить, Сергій Нагорняк каже прямо: це не я, це Тетяна Грозна”, – наголосив Андрій Циганков.
За його словами, розрив шлюбу між Торнером і Грозною супроводжувалося конфліктом, судами за позбавлення батьківських прав та аліменти.
“У Тетяни до Дмитра залишилася значна образа, мабуть, тому, що стратегія силового та судового нападу не дала бажаних результатів, і тоді розпочалася “кримінальна помста”, – зазначив адвокат.
Андрій Циганков зазначає, що грошова позика – це питання цивільно-правових відносин і, навіть, якщо б були обґрунтовані претензії, Сергій Нагорняк мав би з ними звертатися в суд, а не домагатися кримінального переслідування.
“Нічого з цього Нагорняк не зробив, зате його клопотання раптом об’єднали з кримінальним провадженням проти мого клієнта… (цей епізод, – ред.) був об’єднаний зі “справою паспортів” і разом з нею закритий. Знайти якісь докази, які б підтверджували слова Сергія Нагорняка, правоохоронці не змогли”, – наголосив адвокат.
Разом з тим, після того як в жовтні поточного року в ЗМІ знову почалися з’являтися негативні публікації про Дмитра Торнера, апеляційний суд вирішив, що розслідування по цьому епізоду треба поновити.
“Це черговий дивний “збіг подій”, який лише підсилює сумніви в тому, чи є випадковими ті інформаційні “вкиди” щодо Дмитра Торнера, що час від часу з’являються”, – наголошує Андрій Циганков.
Адвокат повідомив, що в його руках є дані, які свідчать: на правоохоронців, які розслідували справу, чинився тиск, так званими “повноважними представниками” за різними напрямками – МВС, СБУ, Офіс генпрокурора.
“На мою думку, за фактом мова йде про персональну помсту, задля якої не гребують найбруднішими прийомами, а правоохоронні органи готові за певних обставин виступити робочим інструментом такої помсти”, – сказав він.
Андрій Циганков зазначає: адвокатів довгий час не допускали до матеріалів справи і тільки останнім часом їм дають доступ до проваджень в апеляційному суді.
“Фактично, вже навіть в суддів з’явилася явне занепокоєння через постійний тиск цієї сім’ї на правоохоронців і суди”, – резюмував він.
Схожі новини
Вбивство поліцейського на Вінниччині: у ЗСУ підтвердили, що підозрювані є військовими
У Києві відновиться оплата паркування
Через “Дія” можна безкоштовно отримати преміум-підписку симулятора тактичної медицини LifesaverSIM