Фото - hk.npu.gov.ua
У Харківській області у селищі Печеніги невідомі підірвали банкомат, що знаходився у медичному закладі.
Про це розповіла прес-служба Національної поліції у Харківській області.
Повідомлення про вибух правоохоронцями було отримано о 02:46.
Під час огляду банкомату поліцейськими було встановлено, що зловмисники підкинули саморобний вибуховий пристрій у сейфовий відсік банкомату. Внаслідок вибуху ніхто не постраждав.
За фактом підриву банкомату слідчі відкрили кримінальну справу за ч. 2 ст. 194 (умисне знищення чи пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до 10 років.
Поліція з’ясовує суму збитків, яку нанесли банківській установі. Також встановлюються всі люди, які можуть бути причетні до вибуху.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога