Міністерство охорони здоров’я не очікує таких спалахів захворювання COVID-19, які були у 2020-2021 роках, повідомив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко у коментарі, поширеному телеканалом “Ми Україна”, пише УНН.
“Не треба нічого чекати, треба зробити щеплення і виконувати рекомендації МОЗ щодо профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій. На жаль, COVID ніде не дівся – він продовжує бути і циркулювати у суспільстві, правда, втратив агресивність. Тому, таких спалахів захворювання, які у нас були у 2020-2021 роках, ми не очікуємо”, – зазначив міністр охорони здоров’я.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога