Бізнесмен та олігарх Ігор Коломойський розповів, що наразі не спілкується із президентом України Володимиром Зеленським. За його словами, у нього немає жодних відносин із очільником держави.
Про це він заявив в інтерв’ю “Українській правді”.
Також бізнесмен вважає корисним закон про олігархів. На запитання, чи Коломойському не страшний цей закон, він відповів, що “з погляду мінусів – взагалі жодних проблем”.
“Як мені пояснили адвокати, мені це вигідно, це мене влаштовує. Це хороший закон. Якщо не посадять тут, то ти повністю легалізований на Заході…Коли ти чесна людина, тебе все одно питають, а “откуда дровишки” ? А тепер ось у мене електронна декларація, ось закон про олігархів, ось я її здав, ось мене поки що не посадили, ось довідка, що жодних кримінальних справ щодо цього закону. Тобто після того, як ти стаєш олігархом, все виконав як там написано, не порушуєш, а отже до тебе не застосовують санкції і не посадили за неправильну декларацію – отже, виходить, що те, що ти написав, усе є. Так, я в реєстрі олігархів. Але держава визнала, що все, що я маю, нажито чесною непосильною працею”, – заявив олігарх.
Коломойський розповів, що не спілкується із Зеленським: “Наше спілкування може зробити погано і мені, і йому. А хорошого нічого. Людина вибрала свій шлях, він президент країни, у нього є своє бачення, програма, плани. Спілкування зі мною дає лише мінус. А навіщо мені це? Я йому симпатизую, мене все в принципі влаштовує. Я не можу сказати, що на 100% щасливий, але бачу дуже великі позитивні зрушення. Причому конкретні, які ти відчуваєш кожну секунду”, – сказав Коломойський.
Коломойський похвалив Зеленського за «Велике будівництво»: «Реально дороги будуються, нічого не скажеш. Причому вони будуються на рівні всієї країни – і державні, першої категорії, і місцеві», – сказав він.
Водночас він заперечив, що Зеленський заробляє гроші на дорогах.
Нагадаємо, позов проти Коломойського, Боголюбова та їхнього юриста, було подано банком ще у грудні 2019 року. “ПриватБанк”, зокрема, намагається довести, що ІБД дозволив провести шахрайське перерахування і не заблокував транзакцію попри ознаки відмивання грошей.
Черговий тендер на будівництво аеродрому Міжнародного аеропорту “Дніпро” закінчився тим, що переможницею стала турецька компанія “Онур Кунструкціон Інтернешнл”.
Як свідчать дані системи державних закупівель Prozorro, компанія запропонувала 5,649 мільярда гривень, що на 9 мільйонів меншу, аніж пропозиція ТОВ “Ростдорстрой”, яке було єдиним конкурентом “Онура” на цих торгах.
Схожі новини
Скільки миротворців потрібно Україні для гарантій безпеки: Зеленський назвав кількість
CNN: Трамп планує переговори з Путіним невдовзі після інавгурації
Як суттєво збільшити розмір своєї майбутньої пенсії