Фото - Букви
Вже до кінця поточного десятиліття значна частина населення нашої планети так чи інакше опиниться в метавсесвіті. Таким сміливим прогнозом поділилася дослідниця Мелані Субін, директор нью-йоркського інституту “Майбутнє сьогодні”
Вона вважає, що до 2030-того року люди будуть перебувати більшу частину своєї бадьорості всередині цифрового світу, пише New York Post.
На роздуми експертів, для ефективнішої взаємодії з метавсесвітом людство буде все активніше відмовлятися від смартфонів та переходити на пристрої віртуальної й доповненої реальності, такі як Oculus від Meta (раніше Facebook). Про це заявив Патрік Коззі, генеральний директор компанії Cesium, що займається 3D-візуалізацією даних.
Технології віртуальної і доповненої реальності поки не мають достатньої популярності в Україні – пристрої все ще недосконалі і дорого коштують. Переважно такі гаджети купуються для ігор. Проте перспективи їх розвитку колосальні.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога