Фото - zaxid.net
Польські прикордонники затримали групу, що складалася з понад 30 людей з Ірану. У районі Черемші та Михалово було пошкоджено колючий дріт, у патрульних летіли скляні пляшки, камінняя та колоди. Про це свідчать дані прикордонної служби Польщі.
Розповідається, що білорусько-польський кордон намагалися перетнути 54 людини.
“Офіцери (з дільниці в Наревці) затримали угрупування з 31 людини з Ірану”, — йдеться в повідомленні.
Крім цього, у районі Черемші і Михалово білоруські служби пошкодили колючий дріт, закидали патрульних скляними пляшками, камінням і колодами.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога