Фото - dostup.pravda.com.ua
У Києві за три святкові дні з нагоди Нового року вивезли приблизно 32 тисяч кубометрів відходів, що на 15% більше, ніж у звичайні дні. Про це розповіла преса Київміськадміністрації з посиланням на комунальників.
Згідно з повідомленням, сміття було зібрано на понад 4,1 тисячі кубометрів більше, ніж у звичайні дні.
На даний момент підприємства з вивезення сміття оптимізують графіки вивезення, враховуючи збільшення обсягів, кажуть столичні комунальники.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога