Фото - 24 канал
МЗС Німеччини Анналена Бербок не бачить перспективи швидкого повернення Росії до складу групи “великої сімки” (G7). За її словами, поки що неясно, коли це станеться.
Про це розповідає прес-служба МЗС Німеччини.
“Це, звичайно, дуже немприємно, що Росія за рахунок анексії Криму виключила себе з цього кола. В даний час неясно, коли Росія зможе повернутися до групи – нинішня ескалація, безумовно, не полегшує ситуацію”, – сказала вона.
Зазначимо, що РФ була викреслена з G8 у 2014 році після окупації українського півострова.
За словами Бербок, “після агресивних дій Росії у 2014 році було правильно дати зрозуміти, що на цій основі неможливо просто продовжувати економіко-політичні відносини”.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога