Фото - 24 канал
Інтернаціональна коаліція завершила виведення своїх військових із Іраку. Їхні бойові завдання у цій близькосхідній країні закінчилися.
Такий пост у Twitter зробив іракський прем’єр Мустафа аль-Казимі. Він подякував союзникам за допомогу в боротьбі проти терористичного угруповання “Ісламська держава”.
“Бойові завдання міжнародної коаліції виконано, завершено виведення всіх її сил і бойової техніки за межі Іраку”, – написав глава уряду.
Він сказав, що коаліція продовжить давати поради іракським військовим та за необхідності надаватиме допомогу.

Схожі новини
Трамп допустив повернення санкцій проти російської нафти
ЄС розпочав поетапну відмову від російського газу: що зміниться
Виробництво Patriot у Європі під питанням: США ще не дали дозвіл