Після окупації Криму у 2014 році чисельність кораблів у Чорноморському флоті Російської Федерації збільшилась втричі.
Про це заявив Командувач Військово-морських сил України Олексій Неїжпапа, повідомляє видання “Радіо Свобода“.
“Східний сусід за ці шість років збільшив чисельність корабельного складу майже втричі. Всі кораблі, які надходили з початку 2015 року, направлялися в Чорноморський флот. Це і шість підводних човнів, і фрегати, і ракетні катери, допоміжні судна, патрульні та інші”, – резюмував Неїжпапа.
Через місяць військовозобов’язані в окупованому Криму повинні з’явитися в зазначені місця — Чубаров
“Також Чорноморський флот був поповнений береговими ракетними комплексами “Бал” і “Бастіон”. Сам Крим зараз – це “непотоплюваний авіаносець”, – переконує командувач ВМС України.
За його словами після захоплення Криму, Росія хотіла уникнути ризику його повернення. Саме тому російський флот поповнювали усіма платформами для захисту захопленої території.
Відомо, що в 2020 році Генеральна асамблея ООН схвалила резолюцію, у якій закликала Росію припинити мілітаризацію Криму та вивести з півострова війська. На це у Росії відповіли, що “мають право проводити навчання та розміщувати у Криму військові об’єкти”.
Як відомо, за час окупації Кримського півострова Російська Федерація незаконно призвала до лав своєї армії щонайменше 31 тисячу українців на строкову службу.
Крім того, Російська Федерація в окупованому Криму провела військові навчання зі знищення повітряних цілей, застосувавши ракетні комплекси.Зазначимо, працівники західних спецслужб мають у своєму розпорядженні дані, які свідчать про “високу ймовірність” нового російського вторгнення в Україну та дестабілізації ситуації біля кордону.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Ракетні комплекти, фрегати і підводні човни: після окупації Криму Росія втричі збільшила Чорноморський флот appeared first on Прямий.
Схожі новини
У Пентагоні замінили всіх посадовців, які займалися питаннями співпраці з Україною: деталі
Україна та Албанія уклали угоду про довгострокову співпрацю: що вона передбачає
Make America great again: чи зможе Трамп виконати свої обіцянки