Фото - gordonua.com
Харківські поліцейські шукають людину, яка залишила картонну коробку у вестибюлі метро.
22 грудня близько 11:38 невідомий залишив картонну коробку у вестибюлі станції метро “Проспект Гагаріна”. Про це повідомили у прес-службі Національної поліції у Харківській області.
Для перевірки вмісту коробки закрили один із вестибюлів станції. Як повідомили журналістці у прес-службі Національної поліції у Харківській області, у коробці був папір.

Схожі новини
Конфлікт навколо НУФВСУ: колектив вимагає пояснень щодо призначення нового виконувача обов’язків ректора
Новини 9 квітня: корупція в “Укрзалізниці”
“єВідновлення”: як тепер рахуватимуть компенсацію