В той час як міжнародні партнери ведуть переговори з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним та слідкують за ситуацією на українському кордоні президент України Володимир Зеленський хизується власними фото зі спортзалу і ігнорує ймовірність військового вторгнення РФ.
Про це заявила народна депутатка фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко.
На тлі перемовин Байдена і Путіна: користувачі соцмереж розкритикували фото Зеленського в спортзалі
Вона розкритикувала дивну поведінку Зеленського на тлі переговорів Путіна та Байдена, головною темою яких стала ескалація конфлікту в Україні.
“Очевидно, що ключова тема дня – це підсумки відеоконференції Байдена і Путіна, яка тривала більше двох годин. І весь світ, всі світові медіа, всі експерти зараз обговорюють цей відеозв’язок, цю конференцію, головною темою якої була Україна”, – розповідає народна обраниця.
“А що ж відбувається в Україні? Сьогодні президент Зеленський на своїй сторінці в Instagram вивісив фотографію, де він знову в спортивній формі, сушить кафтан і займається спортом на фоні гантель, якогось спортивного приладдя і пише: не заздріть мені, доброго ранку”, – зауважила Геращенко.
Абсолютно неадекватна поведінка, неадекватна якась заява в той час, коли українці перелякані тим, що два місяці наші найбільші стратегічні партнери, розвідки західних країн, медіа так само писали про загрози, які сьогодні є на лінії зіткнення, про аномальне скупчення російських військ і техніки, що Росія просто не приховує своїх планів подальшої агресії
Ірина Геращенко Народна депутатка фракції Європейська Солідарність
“А українська влада воліла два місяці нічого не помічати, взагалі ігнорувати або навіть говорити, що це все неправда, що це все шумова завіса і фон”, – підкреслила вона.
Геращенко переконує, що така поведінка Зеленського свідчить, що він не чує жодних сигналів від міжнародних партнерів.
“А зараз на фоні цієї розмови Байдена і Путіна, яка цілком була присвячена Україні, президент України, верховний головнокомандувач України Зеленський постить свої фоточки на фоні спортивного знаряддя і не приховує, що в нього все добре, він не чує цих сигналів наших партнерів про можливу агресію, він займається спортом. Це неадекватна абсолютно поведінка”, – заявила народна депутатка.
Після приходу Зеленського до влади про Україну знову почали говорити без України – Климпуш-Цинцадзе
Вона підкреслила, що Байден особисто спілкувався з іноземними лідерами щодо переговорів з Путіним, натомість для Зеленського час знайшовся лише у очільника Держдепу.
“Хочу нагадати, що напередодні цієї відеоконференції Байден знайшов час і провів телефонні перемовини з лідерами Німеччини, Франції, Великої Британії, Італії. І відразу після відеоконференції так само відбулися такі телефонні контакти. Зеленському зателефонував держсекретар США Блінкен”, – розповіла Геращенко.
“Дякуємо і на тому. Після самої розмови Байдена і Путіна ніяких контактів президентів США і України не було. Тільки на четвер перенесена така розмова”, – зазначила представниця “Європейської Солідарності”.
За її словами через політику чинної влади Україна втрачає суб’єктність – міжнародні партнери втрачають інтерес до Києва.
Це свідчить про дуже неприємну і загрозливу тенденцію – Україна втрачає свою суб’єктність, ми стаємо не цікаві світові і світ за нас розв’язує питання України. І цим порушується ключове правила Адміністрації Порошенка – нічого про Україну без України, на якому ми, наша політична команда, наполягали, в тому числі і на всіх перемовинах з нашим стратегічним партнером США.
Ірина Геращенко Народна депутатка Європейської Солідарності
Вона переконує, що все це стало наслідком дивної, хамовитої і непослідовної політики президента України Володимира Зеленського.
“Як таке стало можливе, що про Україну говорять без України? Та тому, що сам Зеленський то кидає зневажливі, абсолютно шутовські заяви про “переворот”, і наші партнери в розгубленості: так, а що відбувається?”, – зауважила народна обраниця.
У США виключили з оборонного бюджету санкції проти “Північного потоку-2”
“То насправді він дуже довго просував ці 2,5 роки таку політику, яку він називав партнером незалежності, що ми і самі на велосипеді тут впораємося, і нам не дуже то й потрібна підтримка наших партнерів. То у своїй заяві під час виступу у Верховній Раді України він заявляє про одну свою мрію – він марить прямими перемовинами з Путіним, з Російською Федерацією”, – підкреслила Геращенко.
Вона підкреслила, що саме бездіяльність офіційного Києва призвела до того, що на тлі військового вторгнення РФ в Україна у Сенаті США пропонують відмовитися від санкції проти “Північного потоку-2.”
“Втрата Україною суб’єктності – це є надзвичайно небезпечний сигнал. Так само, як неприємний є той факт, що саме в день відеоконференції між США і Росією знімають парламентарі американські з бюджету країни пункт про посилення санкцій проти “Північного потоку – 2″. Це є дуже неприємно”, – зауважила Геращенко.
“Але давайте подивимося, що тут робить Україна. Весь час тиняються якісь делегації українських депутатів від партії влади, які не знаю чим займаються, але ми не бачимо так само глибокого, активного, професійного міжпарламентського зв’язку. І це є сьогодні відповідальність партії влади”, – наголосила представниця “Європейської Солідарності”.
За ці 2,5 роки Зеленський вкатав мільярди гривень – а можливо, і доларів – в дороги. Але дай боже, щоб цими дорогами і не користався ворог. І дуже важливо, щоб насправді ми усвідомлювали, що всі гроші сьогодні, всі можливості ми віддаємо українській армії. Мені іноді здається, що це розуміють навіть українські коти, а верховний головнокомандувач у нас, ми бачимо, займається спортом, все у нього добре, і він говорить: не заздріть мені.
Ірина Геращенко Народна депутатка фракції Європейська Солідарність
“Я не знаю людини, яка би зараз у здоровому глузді могла заздрити Зеленському. Він викликає співчуття. Але, на жаль, співчуття викликає і Україна. Не тому, що у нас агресивний і безумний сусід, а й тому, що у нас сьогодні недолуга влада”, – наголосила народна обраниця.
Вона підкреслила, що українське має отримати від Зеленського чітку відповідь щодо стратегії захисту держави.
США пригрозили Кремлю, а Зеленський чекає дзвінка: чим закінчились переговори Байдена і Путіна
“Перед обличчям загрози, по-перше, ми маємо не боятися. По-друге, ми маємо об’єднатися. По-третє, ми будемо вимагати від Зеленського зустрітися з парламентом, прийти до Верховної Ради і розповісти про те, що про Україну вирішують без України”, – заявила Ірина Геращенко.
“Бо ми не знаємо, куди нас тягнуть і що там взагалі йдеться. Але головне – яка стратегія і тактика української влади, щоб захистити нашу країну і український народ”, – наголосила народна депутатка.
Нагадаємо, президенти Росії та США Володимир Путін і Джо Байден завершили перемовини у відеоформаті. Онлайн-саміт тривав понад дві години.
Згодом стало відомо, що президент США Джо Байден після розмови з президентом Росії Володимиром Путіним у вівторок, 7 грудня, поговорить із лідерами європейських держав.
Путін розповів про пропозицію Байдена щодо України
Крім того, речник президента Російської Федерації Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що за результатами переговорів президенти США та Росії домовилися провести ще одні переговори.
Натомість розмова очільника Білого дому Джо Байдена з президентом України Володимиром Зеленським відбудеться лише 9 грудня, попри те, що саме ескалація конфлікту в Україні була основною темою розмови між президентами США та Росії.
До слова, у разі нового військового вторгнення в Україну Вашингтон застосує проти Кремля низку жорстких санкційних заходів, від яких Білий дім досі утримувався.
Зазначимо, працівники західних спецслужб мають у своєму розпорядженні дані, які свідчать про “високу ймовірність” нового російського вторгнення в Україну та дестабілізації ситуації біля кордону.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Наслідком політики Зеленського стали переговори про Україну без України: Геращенко про зустріч Байдена та Путіна appeared first on Прямий.
Схожі новини
В Україні з січня всі субсидії зазнали змін
Банкір з України фінансував війну рф проти України
Яка нинішня ситуація на валютному ринку України