З огляду на концентрацію російських військових вздовж кордону України Вашингтон готує низку ініціатив проти Кремля на випадок вторгнення військ РФ в Україну.
Про це під час брифінгу заявив очільник Білого дому Джо Байден.
На рівні 2014 року: у США помітили високий сплеск російської пропаганди проти України
“Я підтримую постійний контакт з нашими союзниками в Європі і з Україною. Мій держсекретар і радник з безпеки були залучені… І те, що я роблю, це збирати те, що, на мою думку, буде найбільш повним і значущим набором ініціатив”, – наголосив Байден.
“Ініціативи, які зроблять дуже важким рішенням для Володимира Путіна йти вперед і робити те, що люди побоюються, що він може зробити”, – підкреслив президент США.
Як відомо, у разі нового військового вторгнення в Україну Вашингтон застосує проти Кремля низку жорстких санкційних заходів, від яких Білий дім досі утримувався.
Нагадаємо, що президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган заявив, що Туреччина готова стати посередником у переговорах між Російською Федерацією та Україною щодо розв’язання конфлікту на Донбасі.
Раніше речник президента Російської Федерації Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що у Кремлі оцінили ситуацію на Донбасі дуже тривожну.
Агресія проти України матиме високу ціну: у НАТО попередили РФ про наслідки ескалації конфлікту
Як відомо, працівники західних спецслужб мають у своєму розпорядженні дані, які свідчать про “високу ймовірність” нового російського вторгнення в Україну та дестабілізації ситуації біля кордону.
Водночас посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен заявила, що уразі прямої агресії на Україну, Росія зазнає величезних втрат. На сьогодні українські війська набагато сильніші, аніж у 2014 році.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Вторгнення Росії в Україну: Байден готує низку ініціатив проти Кремля appeared first on Прямий.
Схожі новини
У Естонії пропонують заборонити Московський патріархат
Уламок збитого російського дрона спричинив пожежу на енергооб’єкті у Криворізькому районі: деталі
Ворог не наступав на Куп’янському та Лиманському напрямках, найактивніше атакував на Бахмутському й Новопавлівському – зведення