Фото - uainfo.org
За минулу добу, 30 листопада, окупаційні війська в зоні ООС 4 рази порушили режим припинення вогню, з них двічі – використано заборонене Мінськими домовленостями озброєння.
Про це повідомили у прес-центрі ООС.
У бік Нью-Йорка бойовики стріляли зі станкових протитанкових гранатометів, автоматичних станкових гранатометів і великокаліберних кулеметів.
Біля Південного окупанти скоїли два обстріли, використавши заборонені Мінськими домовленостями міномети калібру 82 мм та станкові протитанкові гранатомети.
У напрямку Шумів росіяни били з 82-мм мінометів, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.
Українські військові відповіли окупантам вогнем, не застосовуючи заборонене Мінськими домовленостями озброєння.
Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил внаслідок ворожих обстрілів немає.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога