Більше як рік пройшов від т.зв. “опитування” Зеленського проведеного під час місцевих виборів, під офіційною назвою “5 питань від Президента України”.
Про це нагадали експерти аналітичного порталу “Європейський інститут“.
У “Слузі народу” відмовились назвати суму витрат на “опитування Зеленського”
Там зауважили, що досі не відомо хто профінансував проведення цього сумнівного з правової точки зору піар-заходу з нечистою метою та без реального результату, якщо не вважати таким фальсифікації і порушення норм законодавства щодо заборони агітації в день виборів.
У редакції додали, що напередодні “опитування”, 22 жовтня 2020 р., президент України Володимир Зеленський у своєму розгорнутому інтерв’ю українським телеканалам пообіцяв внести до Ради законопроєкт про легалізацію медичного канабісу (та й щодо інших питань), якщо українці підтримають таку легалізацію.
“26 жовтня 2020 року партія “СН” оприлюднила “попередні” результати загальноукраїнського “опитування” після обробки 74% анкет. На запитання: “Чи підтримуєте ви легалізацію канабісу в медичних цілях – для зменшення болю у важких хворих?”, – 64,88% відповіли “так”, 29,53% відповіли “ні”, – йдеться у матеріалі “Європейського інституту”.
Тисячі бюлетенів для “опитування Зеленського” знайшли утилізованими: фото
“Оскільки інших результатів цього “опитування” так і не було оприлюднено, будемо відштовхуватися від того, про що повідомили ініціатори. Отже, відповідно до інформації “СН”, більш ніж половина анкет отриманих у невідомо який спосіб нібито містять позитивну відповідь”, – пояснюють експерти.
Вони додали, що станом на середину листопада 2021 р., президентського законопроєкту про легалізацію медичного канабісу не було внесено.
“Більше того пропрезидентська більшість у парламенті у липні 2021 року не підтримала законопроєкт про легалізацію канабісу, який ініціювали народні депутати (№5596 від 02.06.2021)”, – наголосили в аналітичному порталі.
До речі, якщо виходити з оприлюдненої у ЗМІ інформації про “опитування”, то громадяни підтримали також ідею скорочення чисельності народних депутатів до 300 замість 450. Цю ідею нібито підтримують найбільше (89,60%) “респондентів”.
Рік після “опитування Зеленського”: у “Слузі народу” досі не відзвітували щодо витрат
“Трохи менше (82,97%) підтримують ідею довічного ув’язнення за корупцію в особливо великих розмірах. Можливо, саме через цей пункт Зеленський і не поспішає вносити відповідні законопроєкти до ВРУ? Адже в разі ухвалення такого закону, першими, хто можуть отримати довічний термін за корупцію у особливо великих розмірах, буде сам Зеленський та його найближче оточення”, – розповідають експерти “Європейського інституту”.
Там підкреслили, що ані Зеленський, ані його “слуги” так і не відповіли по суті на звернення про те, звідки взято гроші на проведення опитування.
“Отже, це або корупція, або марнотратство коштів платників податків”, – наголошують експерти.
Як відомо, минулого року президент Володимир Зеленський анонсував проведення у день виборів 25 жовтня всенародного опитування.
Ці 5 запитань стосувались: довічного ув’язнення за корупцію, створення вільної економічної зони на окупованій частині Донбасу, скорочення кількості народних депутатів до 300, легалізації канабісу в медичних цілях, використання Будапештського меморандуму для відновлення територіальної цілісності України.
Нагадаємо, в “Слузі народу” заявили, що всеукраїнське опитування, ініційоване президентом Володимиром Зеленським на 25 жовтня, профінансує політична партія “Слуга народу”.
Раніше у Зеленського оприлюднили попередні результати “всенародного опитування”.
Зазначимо, координатор “ОПОРИ” з Хмельницького Андрій Попик оприлюднив відео, як він сім разів взяв участь в “опитуванні Зеленського”, причому він це зробив на одній точці, де проводилось “соцдослідження” від президента України.
Водночас керівник місії спостерігачів від Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів та прав людини Інгібйoрг Сольрун Гісладоттір переконаний, що опитування у день голосування на місцевих виборах 25 жовтня, ініційоване президентом України Володимиром Зеленським, частково створювало неправомірну політичну перевагу для учасників виборчого процесу від партії влади.
До того ж Леонід Ємець заявив, що опитування Зеленського суперечить Конституції та є злочином з боку президента.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post “Опитування” під час місцевих виборів стало черговим прикладом брехні Зеленського — дослідження appeared first on Прямий.
Схожі новини
Росія готує чергові провокації “під фальшивим прапором” на території Запорізької АЕС: деталі
Командування ЗСУ переводить командирів та бійців ДУК “ПС” із 67 ОМБр, відкрито службові розслідування: деталі
За що ми платимо мобільним операторам