Фото - 24 канал
Як повідомляє “Вагомо”, черговий вибух пролунав в Афганістані. Цього разу терористичний акт стався в столиці країни, місті Кабул.
Внаслідок вибуху постраждали щонайменше три особи.
В районі Коте Сангі ймовірно здетонувала магнітна міна.
“Я був зайнятий покупцем, коли стався вибух. Я бачив, як люди забирали постраждалих, я не знаю, їх убили чи поранили”
розповів власник магазину в Коте Сангі Ахмад Муртаза.
Інцидент стався за два дні після того, як у західній частині Кабула магнітною бомбою було підірвано мікроавтобус. Тоді було вбито та поранено кількох людей. Відповідальність за вибух взяла на себе “Ісламська держава”.
Джерело: vagomo.com

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога