На лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення електроенергії.
Про це повідомив генеральний директор YASNO Сергій Коваленко.
У мережі з’явилися повідомлення, що на лівому березі столиці фіксуються перепади напруги, а в деяких районах зникає електропостачання.
“На лівому березі Києва за командою НЕК “Укренерго” вводяться екстрені відключення. Поки без деталей”, — прокоментував Сергій Коваленко у соцмережі.
Згодом цю інформацію підтвердили й у ДТЕК.
У компанії закликають ощадливо використовувати електроенергію для збереження стабільної роботи енергосистеми.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, X, Telegram та Instagram.
The post У частині Києва запровадили екстрені відключення світла appeared first on Прямий.

Схожі новини
В “Укренерго” попередили про можливі тривалі відключення світла влітку
Російська армія атакувала з безпілотника лікарню у Херсоні: пʼятеро постраждалих
На Хмельницькій АЕС проводять слідчі дії: що відомо