У середу, 24 червня, російські війська завдали удару по автозаправній станції на околиці Сум, постраждали троє цивільних.
Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Григоров.
“Сьогодні зранку російський безпілотник атакував автозаправну станцію на околиці Сум. Ворог системно б’є по АЗС області. Попередньо, постраждали троє цивільних, які перебували на території”, – йдеться в повідомленні.
Також пошкоджені автомобілі. Наслідки атаки уточнюються.
Нагадаємо, що 24 червня російські окупанти вдарили дронами по кінотеатру в центрі Конотопа Сумської області, поранені двоє людей.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, X, Telegram та Instagram.
The post Російські війська вдарили по АЗС на Сумщині: троє постраждалих appeared first on Прямий.

Схожі новини
Ворог 28 разів атакував позиції Сил оборони від початку доби – Генштаб
Армія РФ вбила розміновувача з міжнародної організації на Херсонщині
Американці все менше підтримують Трампа після конфлікту з Іраном – ЗМІ