“Укрпошта” зобов’язана сплатити штраф протягом 14 календарних днів.<br /><br /><img src=”https://businessua.com/uploads/images/2026/8265_rop_29ebbb62.png” border=”0″ width=”750″ height=”563″ alt=”8265_rop_29ebbb62.png (501.8 Kb)” /><br /><br /> Національний банк України оштрафував “Укрпошту” в розмірі понад 2,5 мільйона гривень за порушення вимог законодавства України, повідомляє пресслужба регулятора.<br /><br />В НБУ зазначили, що причиною штрафу в розмірі 2 544 900 грн стало порушення вимог:<br /><br />Закону України “Про платіжні послуги”;<br />Інструкції про порядок організації касової роботи банками та проведення платіжних операцій надавачами платіжних послуг в Україні;<br />Правил зберігання, захисту, використання та розкриття таємниці надавача платіжних послуг;<br />Положення про порядок емісії та еквайрингу платіжних інструментів.<br /><br />Зазначається, що “Укрпошта” тепер зобов’язана сплатити штраф протягом 14 календарних днів із дня доведення рішення комітету до відома компанії.<br /><br />Крім того, НБУ зобовʼязав “Укрпошту” усунути порушення вимог законодавства, що регулює діяльність на платіжному ринку, та вжити заходів для недопущення таких порушень у подальшій діяльності до 30 вересня поточного року.

Схожі новини
Правила поповнення карток через термінали зміняться
Ціни на кукурудзу в Україні опустились до мінімуму