У результаті падіння дерева в одному з парків Львова під час сильного вітру загинули чоловік і жінка, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.
“За оперативною інформацією, під час урагану в Стрийському парку впало дерево на двох осіб. Від отриманих травм чоловік і жінка загинули на місці. Обставини події з’ясовують”, – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що чоловікові було 20 років, а дівчині – 18, під час падіння дерева вони сиділи на лавці.

Схожі новини
Конфлікт навколо НУФВСУ: колектив вимагає пояснень щодо призначення нового виконувача обов’язків ректора
Новини 9 квітня: корупція в “Укрзалізниці”
“єВідновлення”: як тепер рахуватимуть компенсацію