В українських ЗМІ почали розповсюджувати інформацію про те, що за підсумками поточного маркетингового року 2020/2021 Україна експортувала пшениці та кукурудзи майже на 9 млрд доларів.
І якщо новину закінчувати такою інформацією, то складається враження, що в нас все не так пагано з експортом, але у порівнянні з минулим роком показник впав на 19%. Хоч не всі вам про це розкажуть.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога