Міністерство оборони України кодифікувало і допустило до експлуатації у підрозділах Сил оборони України логістичний наземний роботизований комплекс “Тесля”.
Про це повідомляє пресслужба Головного управління забезпечення супроводження життєвого циклу озброєння та військової техніки.
Гексодрон “Тесля” виготовили на українському підприємстві. Він призначений для перевезення різних вантажів на передовій. Кожне колесо робота має окремий двигун. Він здатний продовжувати рух навіть після того, як частину двигунів або коліс зазнають уражень. Шестиколісне шасі дозволяє зменшити тиск на поверхню ґрунту, чим зменшує ризик ураження протипіхотними мінами.
Колісний гексодрон “Тесля” може долати пагорби та траншеї, здійснювати так званий “танковий” розворот на місці. Його колеса можуть бути обладнані безповітряними шинами, які виконують завдання навіть після пошкодження.
Наземний роботизований комплекс “Тесля” поміщається у кузов військового пікапа чи мікроавтобуса. Може перевозити до двох центнерів вантажу. Обладнаний швидкозмінним акумулятором, який можна дуже швидко замінити у польових умовах.
Нагадаємо, Міноборони кодифікувало і допустило до застосування у підрозділах Сил оборони України наземні роботизовані комплекси Spextr різних модифікацій.
Як повідомлялося, Міністерство оборони допустило до експлуатації у підрозділах Сил оборони авіаційні комплекси BATON українського виробництва.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Новий гексодрон-логіст з’явився на українському фронті: які його переваги appeared first on Прямий.
Схожі новини
Чи можливі вибори в Україні 26 жовтня: відповідь голови центральної виборчої комісії
Армія РФ атакувала Костянтинівку на Донеччині, багато загиблих
В житті Володимира Зеленського діє принцип бумеранга