Джерело: Facebook-сторінка автора
Найбільш значущі теми на цьому тижні для України в контексті геополітики й перебігу російсько-української війни:
1. Надання балістичних ракет російським ворогам Іраном.
2. Відсутність механізмів у США на наступний фінансовий рік для потужної підтримки України після 1 жовтня ц.р. (немає ані закону про ленд-ліз, ані будь-яких пакетів, ані в внесення в проєкт бюджету необхідних асигнувань. Перенесених залишків буде замало).
3. Відсутність рішень по постачанню Україні ракет дальністю хоча б на 300-500 км.
4. Можливість спалаху війни Хезболи (Лівану) проти Ізраїля і включення Ірану.
5. Активізація ворога для пошуку партнерів для тиску задля капітуляції України.
Але це не дуже всіх цікавить. Головне – дебати кандидатів в Президенти в США, які ще нічого не визначать. Але ж як цікаво подивитися шоу… І коментаторів нескладно знайти. І людям відволіктися.
Люди! У нас війна! Все найважливіше в світі – зараз відбувається тут, поруч! Від того, як наші героїчні воїни зупиняють цю навалу залежить набагато більше, ніж від імені Президента США!
Змінюйся або помри: як Україні не втрапити у пастку перемоги
Коли ми вже перестанемо вважати себе другорядними?! Коли ми почнемо аналізувати ситуацію, а не просто коментувати те, що бачимо на екранах?!
P.S. В мене прийшло станом на зараз вже 12 запитів українських та іноземних медіа прокоментувати дебати.
Я ВСІМ відмовив. Соррі. Чекаю запитів на більш значущі для України теми.
Нагадаємо, кандидатка у президенти США від “демократів” Камала Гарріс та кандидат у президенти від “республіканців” Дональд Трамп взяли участь у президентських теледебатах. Зокрема, вони обговорили цілу низку внутрішньополітичних питань, але не обійшлось і без зовнішньої політики, включно з Україною. Користувачі соцмереж вже відреагували на подію мемами.
Згодом команда демократки Камали Гарріс оголосила про бажання провести другий раунд дебатів. Очікується, що вони відбудуться у жовтні. Як зазначає The Washington Post, поки не зрозуміло, чи погодиться Трамп на другий раунд з Гарріс.
Тим часом 11 вересня до Києва прибули держсекретар США Ентоні Блінкен та міністр закордонних справ Великої Британії Девід Леммі, що стало першою спільною поїздкою глав дипломатичних відомств цих країн за останні роки.
10 вересня державний секретар США Ентоні Блінкен та очільник МЗС Великої Британії Девід Леммі провели спільний брифінг, на якому розповіли про майбутній візит до України, санкції проти Ірану та анонсували перемовини про зняття заборони для ЗСУ на використання західної зброї для ударів по території РФ.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Шоу маст гоу он… або чому американські дебати не варті уваги appeared first on Прямий.
Схожі новини
Війна йде не за планом: як Шмигаль пояснив діру в бюджеті
Велика Британія передасть Україні 780 мільйонів доларів допомоги: на що підуть кошти
“Крім фронту не забуваємо і про тил”: Порошенко передав військовим три великі автобуси та прально-душовий комплекс