Росіяни продовжують створювати фейкові локальні медіа на захоплених територіях з метою ізоляції інформаційного поля.
Про це повідомили в Центрі національного спротиву.
Зазначається, що за задумом ці медіа, які фінансуються Кремлем, мають бути “голосом місцевих”. Проте редакціями керують росіяни, й всі вони створені вже після захоплення регіону.
“Аби зменшити кадровий дефіцит ворог створює на ТОТ медіашколи з безкоштовним навчанням. Граючи на бажанні молоді стати відомими й незалежними від батьків, росіяни вербують місцевих підлітків до роботи на свою машину пропаганди”, – повідомили в ЦНС.
Нагадаємо, раніше в ЦНС повідомляли, що росіяни на окупованих територіях пропонують сертифікати на квартири тим, хто погодиться воювати проти України.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога