Через російський обстріл Харкова 22 червня, у лікарні знаходиться 41 людина, з них — троє дітей.
Про це розповів голова обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.
Зазначається, що четверо пацієнтів — у тяжкому стані, прооперовані.
Стан дітей 12 та 13 років — середній, із позитивною динамікою. Ще одна 17-річна дівчина лікується амбулаторно.
“На жаль, це не остаточні дані, адже люди продовжують звертатися за медичною допомогою після обстрілів окупантів”, – йдеться в повідомлені.
Нагадаємо, російські війська атакували Харків, завдавши удару по щільній житловій забудові.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога