fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Саміт миру у Швейцарії: неадекватна оцінка створює химерне уявлення, яке шкодить справі

Джерело: Facebook-сторінка автора
Трохи дипломатичної математики. З візуалізацією.
Декларацію саміту миру підписали 80 країн. Ця декларація містить посилання на 2 резолюції Генеральної Асамблеї ООН, ухвалені внаслідок агресії росії, які засудили так звану “сво” проти України.
Резолюцію Генеральної Асамблеї ООН ES 11/1 від 2 березня 2022 підтримали 140 країн, окрім України.
Резолюцію Генеральної Асамблеї ООН ES 11/6 від 23 лютого 2023 підтримали також 140 країн.

Звісно, мені скажуть, що порівнювати Генасамблею ООН і саміт – не зовсім правильно. Проте, різниця занадто відчутна для того, щоб кричати про запаморочливий успіх. Неадекватна оцінка створює химерне уявлення, яке шкодить справі.
Вочевидь, що цей саміт задумувався, як підготовчий до саміту за участю росії.
Ну і Єрмаку слави перепало – я не памʼятаю, щоб колись керівник патронажної служби глави держави стояв поруч з главою держави на загальному фото саміту. Бо саме слово саміт означає зустріч голів держав або повноважних представників на урядовому рівні.
Як відомо, за ініціативою України на швейцарському курорті Бюргеншток 15 червня офіційно стартував перший Глобальний саміт миру за участі 100 делегацій – 92 країн і 8 міжнародних організацій.16 червня учасники Глобального саміту миру погодили спільне комюніке, в якому підтвердили відданість утриманню від погрози силою або її застосування проти територіальної цілісності будь-якої держави, включно з Україною.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Саміт миру у Швейцарії: неадекватна оцінка створює химерне уявлення, яке шкодить справі appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією