Українські захисники змогли стабілізувати ситуацію на Авдіївському напрямку. Бої там отримали “буденний” характер, рашисти продовжують наступати.
Про це заявив пресофіцер Третьої окремої штурмової бригади Олександр Бородін в ефірі телемарафону.
За його словами, бригада стоїть у “стійкій” обороні, однак російські окупанти продовжують наступати.
“Але це не можна порівняти з тим, що було у місті. Буденний характер, можна працювати, фронт стабілізувався, ми у своїй зоні відповідальності”, – зазначив Бородін.
Водночас кількість штурмів окупантів зменшилася, оскільки РФ зазнала серйозних втрат під час боїв за Авдіївку.
“Дві бригади втратили бойову готовність, це вплинуло. Якби не було чинника КАБів, то все йшлося б інакше. Також потрібна ефективна контрбатарейна робота, потрібні радари, боєприпаси, артилерійські системи”, – додав пресофіцер Третьої окремої штурмової бригади.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога