Півзахисник Брентфорда Єгор Ярмолюк розпочав матч проти Арсенала (0:1) з перших хвилин. Це перша поява українця у стартовому складі в англійській Прем’єр-лізі.
Після поєдинку Єгор зізнався, що був сильно схвильований, коли дізнався про свою роль у протистоянні з «канонірами».
«Неймовірні емоції. Але хотіли взяти очки у грі з Арсеналом. Ми хотіли грати більше від оборони та спробувати забити у контратаках.
Про те, що вийду в основі дізнався напередодні перед тренуванням. Томас Франк сказав мені про це. Я був трохи здивований та, звісно, трішки схвильований. Не міг у це повірити. Тренер просто попросив мене грати, як я вмію, та показати найкращу свою версію.
Я насолоджувався часом у команді B, але я багато працював, щоб потрапити в основну команду. Тренер команди B допомагав мені. Я дійсно ціную цю підтримку. Він неймовірний коуч, досі мені підтримує”, — сказав Ярмолюк пресслужбі Брентфорда.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога