
Переважна більшість українців вважають, що безпекові угоди з партнерами у продовження Вільнюської декларації G7 є корисними для обороноздатності України, але при цьому покладають на них стримані надії.
Як повідомляє “Європейська правда”, про це свідчать результати опитування КМІС.
Загалом 65% респондентів вважають, що безпекові угоди із західними партнерами корисні для зміцнення обороноздатності України. Проте з них “дуже корисними” угоди вважають 18%, а інші 47% – “радше корисними”. Ще 27% вважають, що угоди не особливо вплинуть на обороноздатність країни, або ж взагалі не потрібні.
Регіональні відмінності у сприйнятті присутні, але не дуже значні: показники варіюються від 59% на Сході до 68% на Заході. Скептичне ставлення до угод мають не більше чверті населення кожного регіону.
При цьому 51% опитаних вважають, що Україна все одно отримає недостатню підтримку для ефективної протидії Росії.
На думку 27%, безпекові угоди допоможуть щонайменш стримувати російську армію і, можливо, звільнити деякі території. Тих, хто вірить, що завдяки угодам Україна отримає все необхідне для перемоги – 13%.
Збір даних проводився 16-22 травня 2024 року і 20-25 червня 2024 року методом телефонних інтерв’ю (CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів у всіх регіонах України на підконтрольній території. Всього опитали 1067 повнолітніх громадян України, які на той час перебували в Україні.
Нагадаємо, 27 червня Україна та Європейський Союз підписали безпекову угоду під час Саміту лідерів, Також Україна підписала безпекові угоди з Литвою і Естонією.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post 65% українців вважають безпекові угоди з партнерами корисними, але надії на них – стримані appeared first on Прямий.
Схожі новини
Розвідка зафіксувала понад 150 випадків страт українських військових
У Росії пожалілись на атаку дронів у Тульській області: кажуть про пошкодження газопровода
Армія РФ атакувала Костянтинівку: загинула жінка, троє поранених